0товарів: 0 грн 

Срібний підвіс жетон прямокутний великий під гравіювання

2348 грн
  • В наявності
  • Модель:  RD-9023
  • Ширина: 1.50 см x Висота: 2.40 см
  • Вага: 2.30 г
Срібний підвіс під гравіювання   Гравіювання з одного боку входить у вартість підвіса    Така прикраса точно спод..Детальніше
Характеристики:
  • Проба 925
  • Покриття Ні
3122 грн
2348 грн

Срібний підвіс під гравіювання

 

Гравіювання з одного боку входить у вартість підвіса 

 

Така прикраса точно сподобається, адже має персональне значення 

 

Підвіс зі срібла 925 проби

 

На підвісі можемо написати будь - який ваш текст / дату / малюнок. Шрифт запропонує менеджер при підтвердженні замовлення

 

Після гравіювання надсилаємо вам фото готового виробу. При оформленні замовлення у будній день до 16:00 відправка у день замовлення

Характеристики
Проба 925
Покриття Ні
Оцінка: 5 з 5
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
І
Ірина О.

Доброго дня, хочу залишити відгук. Оформлювала замовлення на жетон з індивідуальним гравіюванням через instagram. Зі мною спілкувалась менеджер Дарʼя. Це справжній професіонал. Швидко і якісно прийняла замовлення. І воно було готове зі швидкістю світла. Розказала про всі акції та запропонувала гарну подарункову упаковку. Сервіс обслуговування на 1000000/100!! При тому що я одночасно писала одразу в 10 компаній бо мені замовлення потрібно було терміново і ви виявились найшвидшими та найкращими. В наш час це особливо цінно. Безмежно вдячна вашій компанії, менеджерам та майстрам. Буду рекомендувати вас всім!! Дякую ❤️

Відповісти
l
liudmila l.

Доброго дня. 15.12.24 року я оплатила замовлення. Хотіла зробити 2, але оплатила одне. Але з 16.12 у вас були знижки, але я вже їх не отримала нажаль. Прийшло замовлення вчасно, але в такій "бумажці" була завернута коробочка, просто сором. Але мені пропонували за 100 грн. додатково пакет, я відмовилася. Я замовлення робила у вас вдруге.. Перший раз все було ідеально, і коробочка в пекеті і цукерка навіть - це ваше обличчя! А другий раз - це жах. Ви ж бачите, що я з оплатою лише на пів дня спізнився і не отримала знижку, то хоч би пакет дали гарний, а не той папірець темний і страшний.
Тепер не знаю чи буду в вас замовлення робити. Мені дуже було не приємно. Вибачте, що не зразу написала відгук. Дуже хочу щоб цей відгук прочитала керівники.

Відповісти

Ви подивились